Miły Pan

Wokalista Piotr Kołaczyński, czyli Miły Pan, rozpoczął swoją karierę z muzyką disco w programie „Disco Star” w 2018 r. i choć nie ujął jurorów programu, od tego czasu jego kariera potoczyła się wyjątkowo szybko. Jego utwór Królowa pokochali słuchacze, odtwarzając go 122 miliony razy w ciągu zaledwie 2 lat! Dla publiczności Gali Disco zaśpiewał podczas 6 edycji. Jesteśmy przekonani, że przy kolejnym hicie internetu „Małolatki” będą tańczyły również nieco starsze fanki Miłego Pana.

Łobuzy

Trudno odmówić im poczucia humoru i dystansu, za co Łobuzów pokochali ich fani. Piosenka Ona czuje we mnie piniądz osiągnęła niemal 100 milionów odsłon na YouTube, a jej młodsza siostra „Zbuntowany Anioł” zyskała już ponad 110 milionów odsłon. Jeden z Łobuzów, Boogie, urzekł jurorów programu „Twoja twarz brzmi znajomo” swoim wcieleniem w postać Drake`a. Łobuzy już dwukrotnie występowały przed publicznością Gali Disco, która pokochała ich „łobuzerski” uśmiech i zabawne teksty.

Szpilki

Grupa składająca się z trzech wokalistek- Klaudii, Mileny i Marleny, które prywatnie znają się i przyjaźnią już ponad 20 lat, co doskonale widać i słychać w ich twórczości. Niesamowita energia, która łączy dziewczyny w mgnieniu oka udziela się publicznośći. Jak same mówią, ich celem jest dawać radość i dobrą zabawę swoim odbiorcom, dlatego nie mogło ich zabraknąć na naszej Gali!

After Party

Zespół od rozpoczęcia działalności w 2012 roku tworzący melodie, którym trudno się oprzeć. “Ona lubi pomarańcze”, “Bujaj się”, czy “Nie daj życiu się”- to niekwestionowane hity muzyki tanecznej. Ich przeboje porywały do tańca publiczność pierwszej Gali Disco, dlatego jesteśmy przekonani, że tak samo będzie w przypadku 8 edycji!

DiscoBoys

Jeden z najpopularniejszych zespołów najmłodszego pokolenia, przez fanów określany mianem nadziei muzyki disco polo. Lider formacji Kamil Kossakowski pomimo młodego wieku, szturmem podbija rynek muzyczny. Zjednuje sobie serca starszych fanów, jednocześnie przyciągając słuchaczy młodszych pokoleń. Swoją błyskawiczną karierą udowadnia, że muzyka łączy, a nie dzieli- a ponieważ jest to zdanie doskonale opisujące Galę Disco, niezmiernie cieszymy się, że będzie towarzyszył nam w tej edycji.

Skolim Team – Skolim & Woner S

Wokalista, aktor, zawodnik Prime SHOW MMA- Konrad Skolimowski, autor piosenki “Wyglądasz idealnie”, która stała się jednym z największych przebojów tegorocznego lata, jak sam mówi: “rozwala internety” i nie ma w tym ani odrobiny przesady! Jego utwór “Kiss me baby” w ciągu miesiąca od premiery został odsłuchany ponad 17 milionów razy. Wraz z WonerS- najmłodszą gwiazdą House, czołowym młodym Tik Tokerem, twórcą hitów “Tabaluga” i “Szalony Weekend”, uczestnikiem TEAMU TIK SHOW zapełnią parkiet Gali Disco w Lubinie!

Playboys

Grupa Playboys istnieje od 2013 roku. Od tego czasu stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych zespołów swojego gatunku, nieprzerwanie goszcząc na scenach koncertowych w całym kraju, a także za granicą. Wszystkie projekty muzyczne, których dotkną zamieniają się w złoto, a także… w platynę! Są wielokrotnymi zdobywcami tego wyróżnienia- ich piosenki od lat nagradzane są za ilość odsłon, a każda premiera rozpala serca fanów i gromadzi prawdziwe tłumy na koncertach. Ponieważ gościmy chłopaków na pokładzie Gali Disco po raz trzeci, możemy z całą pewnością potwierdzić- chłopaki urodzili się po to, żeby grać!

Boys

Lider formacji- Marcin Miller jest żywą legendą polskiej muzyki tanecznej. Od przeszło trzydziestu lat nie dają o sobie zapomnieć niestrudzenie koncertując w całym kraju i regularnie zaskakując nowymi produkcjami. Zespół, który osiągnął mistrzostwo w swoim gatunku, przecierając szlaki i inspirując kolejne pokolenia. Twórcy kultowych hitów i prawdziwy diament w koronie pożegnalnej Gali Disco!

Gala Disco vol.8

GALI DISCO vol. 7
Nie może Cię zabraknąć

Kilka godzin muzyki do tańca, tysiące uśmiechniętych osób, okazje do wygrania super nagród i szalonej zabawy karnawałowej oznaczają jedno – nie może Cię zabraknąć na GALI DISCO vol. 7!