[ 18 października 2022 by agnieszka 0 Comments ]

Playboys

Grupa Playboys istnieje od 2013 roku. Od tego czasu stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych zespołów swojego gatunku, nieprzerwanie goszcząc na scenach koncertowych w całym kraju, a także za granicą. Wszystkie projekty muzyczne, których dotkną zamieniają się w złoto, a także… w platynę! Są wielokrotnymi zdobywcami tego wyróżnienia- ich piosenki od lat nagradzane są za ilość odsłon, a każda premiera rozpala serca fanów i gromadzi prawdziwe tłumy na koncertach. Ponieważ gościmy chłopaków na pokładzie Gali Disco po raz trzeci, możemy z całą pewnością potwierdzić- chłopaki urodzili się po to, żeby grać!

[ 18 października 2022 by agnieszka 0 Comments ]

Skolim Team – Skolim & Woner S

Wokalista, aktor, zawodnik Prime SHOW MMA- Konrad Skolimowski, autor piosenki “Wyglądasz idealnie”, która stała się jednym z największych przebojów tegorocznego lata, jak sam mówi: “rozwala internety” i nie ma w tym ani odrobiny przesady! Jego utwór “Kiss me baby” w ciągu miesiąca od premiery został odsłuchany ponad 17 milionów razy. Wraz z WonerS- najmłodszą gwiazdą House, czołowym młodym Tik Tokerem, twórcą hitów “Tabaluga” i “Szalony Weekend”, uczestnikiem TEAMU TIK SHOW zapełnią parkiet Gali Disco w Lubinie!

[ 18 października 2022 by agnieszka 0 Comments ]

DiscoBoys

Jeden z najpopularniejszych zespołów najmłodszego pokolenia, przez fanów określany mianem nadziei muzyki disco polo. Lider formacji Kamil Kossakowski pomimo młodego wieku, szturmem podbija rynek muzyczny. Zjednuje sobie serca starszych fanów, jednocześnie przyciągając słuchaczy młodszych pokoleń. Swoją błyskawiczną karierą udowadnia, że muzyka łączy, a nie dzieli- a ponieważ jest to zdanie doskonale opisujące Galę Disco, niezmiernie cieszymy się, że będzie towarzyszył nam w tej edycji.

[ 18 października 2022 by agnieszka 0 Comments ]

After Party

Zespół od rozpoczęcia działalności w 2012 roku tworzący melodie, którym trudno się oprzeć. “Ona lubi pomarańcze”, “Bujaj się”, czy “Nie daj życiu się”- to niekwestionowane hity muzyki tanecznej. Ich przeboje porywały do tańca publiczność pierwszej Gali Disco, dlatego jesteśmy przekonani, że tak samo będzie w przypadku 8 edycji!

[ 25 listopada 2021 by galadiscolubin 0 Comments ]

Szpilki

Grupa składająca się z trzech wokalistek- Klaudii, Mileny i Marleny, które prywatnie znają się i przyjaźnią już ponad 20 lat, co doskonale widać i słychać w ich twórczości. Niesamowita energia, która łączy dziewczyny w mgnieniu oka udziela się publicznośći. Jak same mówią, ich celem jest dawać radość i dobrą zabawę swoim odbiorcom, dlatego nie mogło ich zabraknąć na naszej Gali!

[ 8 października 2021 by galadiscolubin 0 Comments ]

Miły Pan

Wokalista Piotr Kołaczyński, czyli Miły Pan, rozpoczął swoją karierę z muzyką disco w programie „Disco Star” w 2018 r. i choć nie ujął jurorów programu, od tego czasu jego kariera potoczyła się wyjątkowo szybko. Jego utwór Królowa pokochali słuchacze, odtwarzając go 122 miliony razy w ciągu zaledwie 2 lat! Dla publiczności Gali Disco zaśpiewał podczas 6 edycji. Jesteśmy przekonani, że przy kolejnym hicie internetu „Małolatki” będą tańczyły również nieco starsze fanki Miłego Pana.